Ara:

Pos Çözümleri ( A La Pos – Ala Pos ) 2016 yılında İstanbul da faaliyete başladığından bu yana siz değerli müşterilerimiz için Sipariş Sistemi (Adisyon Sistemi), Barkodlu Satış Sistemi, Fast Food Restoran Sistemi, Beach Club ve Eğlence Parkları için kartlı yada bileklikli ön ödemeli sistemler, Barkodlu Satış Sistemleri, Stok Takip ve Reçete Yönetimi Sistemleri Danışmanlığı gibi yazılım çözümlerimizin yanı sıra Türkiye’nin en büyük endüstriyel başta Dokunmatik POS Bilgisayar ve Termal Yazıcı olmak üzere tüm Pos ekipmanları tedarikçisi AFANDA ile donanım tedariği iş ortaklığımız bulunmaktadır. Başta tüm Türkiye olmak üzere Tüm Dünyaya ehil olduğumuz işlerde Anahtar Teslim Sistem, Program yada Donanım konusunda hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz Katar, Sudan, Dubai, Irak, İran, Almanya, Hollanda, Belçika, Azerbeycan ve daha bir çok ülkede sorunsuz olarak kullanılmakta olup ihtiyaç halinde uzaktan destek hizmetimiz ile tüm sorunları çözüp müşterilerimizin mağduriyetlerini gideriyoruz. Sadece ürünü yada hizmeti satarken değil satış sonrasında da en büyük destekçiniz olarak yanınızdayız.

POS Çözümleri olarak amacımız, müşterilerimizin işletmelerindeki POS ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve işletmelerin daha etkin ve verimli bir şekilde çalışmalarına yardımcı olmaktır. Esenyurt’ta bulunan firmamız, restoranlar, kafeler, barlar, fast food işletmeleri, marketler ve benzeri işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik farklı çözümler sunar.

Sektördeki deneyimimiz ve müşterilerimize sunduğumuz çözümlerimiz sayesinde işletmelerimizin işletme maliyetlerini düşürmek, daha hızlı hizmet sunmalarını ve müşteri memnuniyetini artırmalarını sağlıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz ürün yelpazesi arasında dokunmatik POS cihazları, barkod okuyucular, termal yazıcılar, müşteri ekranları, kasiyer çekmeceleri, yazılım programları ve teknik destek hizmetleri bulunmaktadır.

Ürünlerimiz, kullanımı kolay ve özelleştirilebilir yapıları ile işletmelerin POS sistemleri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca, POS sistemleri için eğitim ve kurulum hizmetleri de sunmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz, işletmelerin verimliliğini ve karlılığını artırmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

POS Çözümleri olarak, müşterilerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin kalitesini ve hizmetlerimizin verimliliğini artırmak için sürekli olarak yenilik ve geliştirme çalışmaları yapmaktayız. Firma olarak, işletmelerin POS sistemleri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için her zaman müşteri odaklı çalışıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara en iyi şekilde hizmet etmek için, her zaman müşterilerimizle yakın temas halindeyiz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya ihtiyaçlarına yönelik çözümlerimiz hakkında detaylı bir değerlendirme yapmak isteyen işletme sahipleri, bizimle iletişime geçebilirler.